czwartek, 6 listopada 2014

W czym Polacy są najlepsi na swiecie

Polska - pod względem PKB szósta gospodarka Unii Europejskiej, 21 na świecie.

Specjalistka od eksportu jabłek - w tym jesteśmy najlepsi i nikt na świecie nam nie może dorównać, choć Rosja próbuje nam ostatnio nieco mieszać. Poza jabłkami świetnie nam idzie z eksportem soków owocowych, ryb i drobiu. No, w końcu jesteśmy szóstym producentem żywności w UE. 


Polska największym eksporterem jogurtów jabłkowych!

Dobrotliwa Unia pozwala nam ciągle produkować, choć z tym mlekiem to nieco przesadzamy - przez te nieszczęsne krowy, które za dużo mleka dają musimy płacić karę! Mamy zapłacić 46mln kary za nadprodukcję mleka! Proponuję więc przeznaczyć w kolejnym roku 46mln na kursy kulinarne promujące zdrowe odżywianie na bazie mleka i jabłek: koktajle jabłkowe na kefirku, jabłeczniki na mleku, zupy jabłkowe... A może powinniśmy spożytkować to w inny sposób: stańmy się się największym światowym eksporterem jogurtów jabłkowych!


Co tam uran - mamy grafen!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już w tym roku Polska ma się stać największym producentem grafenu w Europie. Nikt dokładnie nie wie o co chodzi z tym grafenem ale każdy wie, ze TO JEST TO! Jaka siła tkwi z dobrym marketingu! 

Dzięki grafenowi Polska odmieni świat - a przemysł i komputery na pewno. I to wszystko dzięki nam! 


Polacy - najbardziej umiejętni ludzie na świecie!

Mam na myśli szczególnie jedną umiejętność, którą opanowaliśmy do perfekcji - narzekanie. Ot, taki krótki filmik: Poland. Come and complain.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz